Home produkty / e-shop Konopný proteín Konopný proteínový šejk kokos 500g
hemp-protein-shake-coconut-hempower-sum
hemp-protein-shake-coconut-hempower-sum
hemp-protein-shake-coconut-hempower-sum
hemp-protein-shake-coconut-hempower-sum

Konopný proteínový šejk kokos 500g

SUM HEMPOWERTM COCONUT výživný konopný proteínový šejk s kokosom. Sladený glykozidmi stévie (získanými z rastliny stévia). Chutný a výživný, rýchla príprava! 45% podiel bielkovín. Iba kvalitné ozajstné suroviny a len prírodné arómy. Nič viac!
16,50 €
(cena s DPH)
Výživové údaje:
(na 100 g výrobku)
energetická hodnota: 1478 Kj / 353 Kcal
tuky: 11 g (z toho: nasýtené mastné kyseliny: 2,4 g)
sacharidy: 8,1 g (z toho: cukry: 7,1 g)
vláknina: 21 g
bielkoviny: 45 g
soľ*: 0,15 g

*bez prídavku soli. Soľ je obsiahnutá v potravine len v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.
Zloženie:
konopný proteínový prášok natural (raw), kokosová múka*, prírodná aróma, sladidlo glykozidy stévie*. *bio = z ekologického poľnohospodárstva
Krajina pôvodu:
suroviny mimo EU, vyrobené na Slovensku.
Popis produktu

SUM HEMPOWER TM je nová séria výrobkov na báze natural konopného proteínu. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané suroviny a iba prírodné arómy. Osladený bio glykozidmi stévie (získanými z rastliny stévia). Bez GMO, bez pridaného cukru či akýchkoľvek umelých aditív. Prirodzene nutrične hodnotná zmes na prípravu koktejlu s vysokým obsahom komplexných bielkovín (až 45%). V balení praktická odmerka 30g.

Hlavné zložky výrobku SUM HEMPOWER TM COCONUT:

*Konopný proteínový prášok, natural, raw. Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikro-nutrienty.

*Kokosová múka bio. Kokosová múka samozrejme nie je strúhaný kokos, ako ho bežne poznáme. Je to jemne mletá múčka z dužiny kokosového orecha po vylisovaní oleja. Kokosová múka pochádza z oblasti Filipín a Srí-lanky, v rámci Fair-trade projektov. Znamená to trvalo udržateľnú produkciu, žiadna detská práca, žiadne chemikálie a skutočné rešpektovanie lokálneho ekosystému. V tomto prípade nehrozí, že by ohrozené živočíchy či rastliny stratili svoje prirodzené prostredie. Práveže naopak, kúpou kokosových produktov v bio a fair-trade kvalite podporíte trvalú udržatelnosť ekosystému v týchto lokalitách.