Home produkty / e-shop Konopný proteín Konopný proteínový šejk kakao 500g
hemp-protein-shake-cocoa-hempower-sum
hemp-protein-shake-cocoa-hempower-sum
hemp-protein-shake-cocoa-hempower-sum
hemp-protein-shake-cocoa-hempower-sum

Konopný proteínový šejk kakao 500g

SUM HEMPOWERTM KAKAO výživný konopný proteínový šejk s kakaom. EXTRA AKCIA, iba 8,00 € / ks až do vypredania zásob! Bez cukru - sladený glykozidmi stévie (získanými z rastliny stévia). Chutný a výživný, rýchla príprava!
8,00 €
(cena s DPH)
Pôvodná cena: 16,50 €
Zľava: 8,50 €
Poznámka:
Akciový produkt s minimálnou trvanlivosťou do 30-09-2018.
V akcii do vypredania zásob.
Výživové údaje:
(na 100 g výrobku)
energetická hodnota: 1477 kJ / 353 kcal
tuky: 11 g (z toho: nasýtené mastné kyseliny: 2,1 g)
sacharidy: 8,5 g (z toho: cukry: 3,5 g)
vláknina: 20 g
bielkoviny: 45 g
soľ**: 0,15 g
** bez prídavku soli. Soľ je obsiahnutá v potravine len v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.

minerály: železo 21,0 mg / 150%*; fosfor 1580 mg / 225%*; horčík 695 mg / 185%*; zinok 10,9 mg / 109%*; meď 2,40 mg / 240%*; mangán 12,7 mg / 636%*; draslík 1330 mg / 66%*
vitamíny: tiamín (B1) 1,04 mg / 95%*; vitamín B6 1,25 mg / 89%*; kyselina listová 176 μg / 88%*
* denné referenčné príjmy vitamínov a minerálnych látok (dospelí).
Zloženie:
konopný proteínový prášok natural (raw), kakaový prášok odtučnený (natural, nealkalizovaný)*, prírodná aróma, sladidlo glykozidy stévie.
* = bio, z ekologického poľnohospodárstva
Krajina pôvodu:
suroviny mimo EU, vyrobené na Slovensku.
Popis produktu

SUM HEMPOWER TM je séria výrobkov na báze natural konopného proteínu. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané suroviny a iba prírodné arómy. Osladený glykozidmi stévie (získanými z rastliny stévia). Bez GMO, bez pridaného cukru či akýchkoľvek umelých aditív. Prirodzene nutrične hodnotná zmes na prípravu koktejlu s vysokým obsahom komplexných bielkovín (až do 45%). V balení praktická odmerka 30g.

Hlavné zložky výrobku SUM HEMPOWER TM KAKAO:

*Konopný proteínový prášok, natural, raw. Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikronutrienty.

*Kakao bio, natural, nealkalizované. Kakao, tiež nazývané "pokrm bohov" a často zaraďované medzi "superfoods" je známe hlavne ako výnimočný zdroj antioxidantov (flavonoidov), minimálne priemyselne spracované svetlejšie kakao (tkzv. natural, teda nealkalizované) ich obsahuje viac, ako alkalizované tmavé kakao holandského typu. Kakao okrem toho patrí medzi bežne chemicky ošetrované plodiny. Bio kakao (okrem toho vysokej kvality a s certifikáciou pôvodu) je zárukou, že pri pestovaní neboli použité nebezpečné chemické pesticídy či hnojivá, a ani pri spracovaní neboli použité akékoľvek neekologické metódy či prostriedky. Takisto bio znamená skutočné rešpektovanie lokálneho ekosystému. Kúpou bio a fair-trade produktov prispievate k zachovaniu pôvodných ekosystémov a súčasne podporíte lokálne komunity.