Home produkty / e-shop Konopný proteín Konopný proteínový šejk kakao 2,5 kg
SUM Nutritious Hemp Protein Shake HEMPOWER Kakao 2,5 kg / SUM Konopný proteín HEMPOWER Kakao 2,5 kg

Konopný proteínový šejk kakao 2,5 kg

SUM HEMPOWERTM KAKAO výživný konopný proteínový šejk s kakaom. Veľké ekonomické uzatvárateľné balenie! Sladený extraktom zo stévie. Chutný a výživný, rýchla príprava! 45% podiel bielkovín. Iba kvalitné ozajstné suroviny a len prírodné arómy. Nič viac!
65,00 €
(cena s DPH)
Výživové údaje:
(na 100 g výrobku)
energetická hodnota: 1477 Kj / 353 Kcal
tuky: 11 g (z toho: nasýtené mastné kyseliny: 2,1 g)
sacharidy: 8,5 g (z toho: cukry: 3,5 g)
vláknina: 20 g
bielkoviny: 45 g
soľ*: 0,15 g

*bez prídavku soli. Soľ je obsiahnutá v potravine len v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.
Zloženie:
konopný proteínový prášok natural (raw), kakaový prášok odtučnený (natural, nealkalizovaný)*, prírodná aróma, sladidlo glykozidy stévie*. *bio = z ekologického poľnohospodárstva
Krajina pôvodu:
suroviny mimo EU, vyrobené na Slovensku.
Popis produktu

SUM HEMPOWER TM je nová séria výrobkov na báze natural konopného proteínu. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou alebo rastlinným mliekom, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané suroviny a iba prírodné arómy. Osladený bio glykozidmi stévie (získanými z rastliny stévia). Bez GMO, bez pridaného cukru či akýchkoľvek umelých aditív. Prirodzene nutrične hodnotná zmes na prípravu koktejlu s vysokým obsahom komplexných bielkovín (až 45%). V balení praktická odmerka 30g.

Hlavné zložky výrobku SUM HEMPOWER TM KAKAO:

*Konopný proteínový prášok, natural, raw. Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikro-nutrienty.

*Kakao bio, natural, nealkalizované. Kakao, tiež nazývané "pokrm bohov" a často zaraďované medzi "superfoods" je známe hlavne ako výnimočný zdroj antioxidantov (flavonoidov), minimálne priemyselne spracované svetlejšie kakao (tkzv. natural, teda nealkalizované) ich obsahuje samozrejme viac, ako v Európe bežné, alkalizované tmavé kakao holandského typu. Kakao okrem toho patrí medzi bežne chemicky ošetrované plodiny. Bio kakao (okrem toho vysokej kvality a s certifikáciou pôvodu) je zárukou, že pri pestovaní neboli použité nebezpečné chemické pesticídy či hnojivá, a ani pri spracovaní neboli použité akékoľvek neekologické metódy či prostriedky. Takisto bio znamená skutočné rešpektovanie lokálneho ekosystému. Kúpou bio a fair-trade produktov prispievate k zachovaniu pôvodných ekosystémov a súčasne podporíte lokálne komunity.