Home produkty / e-shop Konopný proteín Konopný proteín 2,5 kg, Pure Natural
SUM Hemp Protein Powder Pure Natural HEMPOWER 2,5 kg / SUM Konopný proteín Pure Natural HEMPOWER 2,5 kg

Konopný proteín 2,5 kg, Pure Natural

Konopný proteín, 100% natural. Veľké a cenovo výhodné balenie - až 83 porcií.
44,98 €
(cena s DPH)
Pôvodná cena: 49,98 €
Zľava: 5,00 €
Popis produktu

HEMPOWER™ Pure Natural konopný proteín.

2,5kg balenie - až 83 porcií.

100% čistý a vysoko kvalitný konopný prášok s prirodzene vysokým obsahom bielkovín a vlákniny. Nutrične veľmi hodnotná potravina, ktorá by nemala chýbať v žiadnom jedálničku, hlavne fyzicky aktívnych ľudí a športovcov. Bez pridaného cukru alebo iných sladidiel. Bezlepkový produkt. Bez GMO. 100% vegan.

Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény.

Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov.

Základný návod na prípravu šejku pre 1 dospelú osobu: Zmiešajte 30g prášku (2 kopcovité PL) s 200ml vody, rastlinného mlieka či džúsu, najlepšie v šejkri, oslaďte medom alebo iným prírodným sladidlom podľa chuti. Môžete dochutiť kakaom, škoricou...

Náš tip: Super základ do ovocných, zeleninových alebo mliečnych koktejlov či smoothies -  skúste zmixovať 1-2 lyžice prášku s banánom a iným ovocím či zeleninou v mixéri. Zamiešajte do jogurtu, kaše, pomazánky či cereálií. Pridajte do cesta pre extra proteínový koláč či chlieb.

Zloženie: 100% natural konopný proteínový prášok.

Skladujte na suchom mieste, mimo priame slnečné žiarenie či zdroj tepla. Minimálna trvanlivosť do: na etikete. Po otvorení obal dobre uzatvárajte, držte na tmavom mieste a chráňte obsah pred prístupom vzduchu, vlhkosťou a teplom.

Vhodné pre celiatikov, neobsahuje lepok. Vhodné pre vegánov (100% vegan), neobsahuje žiadne zložky živočíšneho pôvodu. Potravina nie je určená pre deti v kojeneckom veku.