Home produkty / e-shop Konopný proteín Konopný proteínový šejk vanilka 2,5 kg
SUM Nutritious Hemp Protein Shake HEMPOWER Vanilla 2,5 kg / SUM Konopný proteín HEMPOWER Vanilka 2,5 kg

Konopný proteínový šejk vanilka 2,5 kg

SUM HEMPOWERTM VANILLA výživný konopný proteínový šejk s extraktom z pravej vanilky. Veľké ekonomické uzatvárateľné balenie! Sladený extraktom zo stévie. Chutný a výživný, rýchla príprava! 49% podiel bielkovín. Iba kvalitné ozajstné suroviny a len prírodné arómy. Nič viac!
65,00 €
(cena s DPH)
Výživové údaje:
(na 100 g výrobku)
energetická hodnota: 1496 Kj / 357 Kcal
tuky: 11 g (z toho: nasýtené mastné kyseliny: 1 g)
sacharidy: 6,6 g (z toho: cukry: 4,5 g)
vláknina: 18 g
bielkoviny: 49 g
soľ*: 0,15 g

*bez prídavku soli. Soľ je obsiahnutá v potravine len v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíku.
Zloženie:
konopný proteínový prášok natural (raw), vanilkový extrakt*, prírodná aróma, sladidlo glykozidy stévie*. *bio = z ekologického poľnohospodárstva
Krajina pôvodu:
suroviny mimo EU, vyrobené na Slovensku.
Popis produktu

SUM HEMPOWER TM je nová séria výrobkov na báze natural konopného proteínu. Chutný a výživný nápoj pripravíte hneď, stačí zmiešať s vodou alebo rastlinným mliekom, najlepšie v šejkri. Požívame len vysoko kvalitné vybrané suroviny a iba prírodné arómy. Osladený bio glykozidmi stévie (získanými z rastliny stévia). Bez GMO, bez pridaného cukru či akýchkoľvek umelých aditív. Prirodzene nutrične hodnotná zmes na prípravu koktejlu s vysokým obsahom komplexných bielkovín (až 49%). V balení praktická odmerka 30g.

Hlavné zložky výrobku SUM HEMPOWER TM VANILLA:

*Konopný proteínový prášok, natural, raw. Konopné semienko je významný rastlinný zdroj komplexných plnohodnotných bielkovín, obsahuje všetkých 20 základných aminokyselín (vrátane všetkých 8 esenciálnych). Konopný proteínový prášok s prirodzene nízkym obsahom sacharidov, ale bohatý na bielkoviny a vlákninu, je vyrobený zo semienka po vylisovaní oleja iba šetrným spôsobom mletia a preosievania bez tepelnej degradácie či chemickej extrakcie. Neobsahuje žiadne známe alergény. Výborný zdroj bielkovín nie len pre aktívnych ľudí  a športovcov, ale aj ľudí s intoleranciou či alergiami na iné zdroje bielkovín (ako napr. potraviny s obsahom lepku, arašidov, sóje, mlieka či vajec) alebo pre vegánov a vegetariánov. Konopný proteínový prášok je okrem toho je prirodzeným zdrojom vitamínov skupiny B a takisto stopových prvkov ako železo, meď, magnézium, mangán, zinok, fosfor, draslík - náš výrobok tak nemusíme umelo obohacovať o tieto mikro-nutrienty.

*Vanilkový extrakt bio. Získaný z pravej vanilky, pestovanej v kontrolovanom ekologickom poľnohospodárstve. Znamená to najmä zachovaný ekosystém a žiadne chemikálie - nie len vo výslednom produkte ale aj v lokalite, kde sa vanilka pestuje. Kúpou produktu s ekologicky pestovanými surovinami prispievate k zachovaniu ekosystémov v týchto lokalitách. A k mnohému ďalšiemu. To dáva zmysel.