Home produkty / e-shop Kvalitné ingrediencie Kakaový prášok BIO Natural 200 g
SUM Organic Cocoa Powder Natural Degreased 200 g / SUM Kakaový prášok BIO Natural, odtučnený, 200 g

Kakaový prášok BIO Natural 200 g

Bio kakaový prášok so zníženým obsahom tuku (10-12%). Natural znamená, že kakao nebolo alkalizované a tak si zachováva maximum antioxidantov obsiahnutých v kakaových bôboch.
3,98 €
(cena s DPH)
Popis produktu

KAKAOVÝ PRÁŠOK BIO NATURAL, NEALKALIZOVANÝ

Natural kakaový prášok z ekologického poľnohospodárstva je prášok z kakaových bôbov, ktorý prešiel iba minimálnym procesom spracovania a tak si zachováva maximum antioxidantov (flavonoidov) obsiahnutých v kakaových bôboch, na rozdiel od v Európe bežného tmavého kakaa holandského typu. Bio kakao (okrem toho vysokej kvality a s certifikáciou pôvodu) je zárukou, že pri pestovaní neboli použité nebezpečné chemické pesticídy či hnojivá, a ani pri spracovaní neboli použité akékoľvek neekologické metódy či prostriedky. Takisto bio znamená skutočné rešpektovanie lokálneho ekosystému. Kúpou bio produktov prispievate k zachovaniu pôvodných ekosystémov a súčasne podporíte lokálne komunity.

Použitie: Všetci vieme, čo s kakaom. Výborné v mnohých receptoch. Pripravte si kakaový nápoj a rastlinným mliekom: zohrejte si hrnček mlieka, v malej časti mlieka dobre rozmiešajte pár lyžičiek kakaa a dolejte zvyškom. Oslaďte podľa chuti.

Skladujte v suchu a mimo priame slnečné žiarenie, obal dobre uzatvárajte.