Nič vás nezastaví, môžete robiť všetko naplno a s chuťou!

 

SUM HEMPOWERTM konopný proteínový nápoj v prášku obsahuje iba kvalitné suroviny a iba prírodné arómy! Vyberte si z troch príchutí alebo 100% čistý natural.

 

chcem zistiť viac o SUM HEMPOWERTM !

 

V jednej lyžici toľko Omega-3 ako v porcii lososa!

 

Konopný olej je unikátnym zdrojom Omega-3 a Omega-6 v dokonale vyváženom pomere! S vysokým obsahom vitamínu E. Vyvážte konvenčnú stravu niečím extra!

 

chcem zistiť viac o konopnom oleji SUM !

 

Voňavá a ľahká, budete ju milovať!

 

SUM HEMPCOFFEE je vynikajúca zmes jemne praženej bio fair trade kávy 100% arabika a bio konopného semienka. Vyberte si z dvoch prírodných príchutí alebo natural.

 

chcem zistiť viac o konopnej káve SUM HEMPCOFFEE !

 

Získajte ešte viac sily a ešte viac energie!

 

Ten najkvalitnejší konopný proteín Vám posunie hranice možností! Doprajte si ešte viac sily a energie pre všetko, čo máte radi!

 

chcem zistiť ešte viac!

 

Nespútaná divoká sila. To je KaKauKo!

 

Raw konopný proteín, kakaový prášok a nektár z kokosových kvetov. Táto lahôdka nakopne malých i veľkých!

 

chcem vedieť, čo je KaKauKo!

 

Chcete si kúpiť naše produkty, ale nekamarátite sa s e-shopom?

 

Podporte odvážnych ľudí vo Vašom regióne! Nájdite si najbližšiu predajňu a kúpte si naše produkty tam!

 

Chcem nájsť najbližšiu predajňu!

 

"To, čo nám ponúka konopa (Cannabis sativa L.), považujeme za hriech ignorovať. Nepoznáme žiadny iný rastlinný zdroj s takým nutričným potenciálom a s takým množstvom benefitov pre naše zdravie. Konopa ~ chlieb náš každodenný!"

 

Konopa je s nami od počiatkov civilizácie. Je nenáročná na pestovanie a patrí medzi najekologickejšie rastliny na svete. Dá sa využiť dokonale a bez zbytkov, či už na oblečenie, vlákno, laná, papier a izolácie, ale aj ako obnoviteľný zdroj energie s vyšším potenciálom ako drevo a nakoniec semienko ako nutrične dokonalá superpotravina prinášajúca mnohé zdravotné benefity. Znie to takmer neuveriteľne, ale konopné semienko je tak dokonale prispôsobené pre potreby ľudskej výživy, že ťažko nájde v rastlinnom svete konkurenta. Aj preto robíme to, čo robíme – je v záujme nás všetkých vrátiť konope miesto, aké jej patrí.Často kladené otázky

Tu nájdete najčastejšie kladené otázky našimi zákazníkmi.

Otázky neustále dopĺňame, podľa toho ako prichádzajú...

Ak sa chcete aj vy na niečo spýtať, prosím, najprv si prečítajte naše odpovede, či niekde nenájdete odpoveď. Ak Vám to nepostačuje, prosím napíšte nám, kontakty nájdete na našej stránke. Vaša otázka bude buď zodpovedaná súkromne, alebo pokiaľ sa Vás bude na podobné veci pýtať viac, zaradíme otázku a odpoveď vo všeobecnej podobe aj do tejto sekcie, aby sme sa neupísali...

 

čítať všetky otázky a odpovede
 

Kvalita našich produktov

Kvalita produktov pod našou značkou SUM BIO/ORGANIC je pre nás absolútne prvoradá!

 

Na trhu je množstvo výrobcov v rôznej kvalite, my však robíme všetko preto, aby naše produkty boli absolútnou špičkou na trhu.

Dôsledne vyberáme našich dodávateľov a pravidelne preverujeme kvalitu surovín. Neriadime sa iba otázkou ceny, zásadne nakupujeme suroviny podľa kvality! Veríme, že to oceníte. Vo výrobe sme zaviedli systém HACCP, ktorý dôsledne dodržujeme. Naše výrobky tak spĺňajú najvyššie kritéria kvality ako aj hygieny potravín.

 

 

čítať viac