Home produkty / e-shop Konopná káva Konopná káva BIO 500 g, Vanilla Dream
SUM Hemp Coffee Vanilla Dream Organic 500 g / SUM konopná káva Vanilla Dream BIO 500 g
SUM Hemp Coffee Vanilla Dream Organic 500 g / SUM konopná káva Vanilla Dream BIO 500 g
SUM Hemp Coffee Vanilla Dream Organic 500 g / SUM konopná káva Vanilla Dream BIO 500 g

Konopná káva BIO 500 g, Vanilla Dream

Veľké 500g balenie! Mletá zmes bio 100% arabika kávy a konopného semienka ochutená extraktom z pravej vanilky. Neuveriteľná ľahkosť a vďaka vanilke plná komplexná chuť a aróma.
17,90 €
(cena s DPH)
Výživové údaje:
(Priemerné nutričné hodnoty v 100g suchého výrobku)
neudáva sa
Zloženie:
*bio pražená Fair-Trade káva 100% arabica, *bio hrubý prášok z konopného semienka, *bio vanilkový extrakt, prírodná aróma. *bio = z ekologického poľnohospodárstva.
Krajina pôvodu:
Suroviny pochádzajú hlavne z Mexika a Kanady. Káva je vyrobená na Slovensku.
Popis produktu

SUM HEMPCOFFEE VANILLA DREAM je mletá zmes bio Fair-Trade jemne praženej kávy 100% arabica a bio konopného semienka v pomere cca 70/30. Bio konopné semienko dodáva káve typickú nezameniteľnú orieškovú chuť a vôňu, ako aj nezvyklú ľahkosť. Vanilkový extrakt dodáva tejto zmesi úžasnú plnosť a arómu.

Káva je pražená, mletá a miešaná na Slovensku.


Káva je plodinou, ktorá patrí medzi najviac ošetrované chemikáliami (pesticídmi). Preto sa fakt oplatí kupovať bio kvalitu dopestovanú v ekologickom poľnohospodárstve. Naša káva bola vypestovaná na eko-plantážach v Mexiku a tak máte istotu, že nepodporujete obchod z chemikáliami  a ani pri spracovaní neboli použité akékoľvek neekologické metódy či prostriedky. Takisto bio znamená skutočné rešpektovanie lokálneho ekosystému. Kúpou bio a fair-trade produktov prispievate k zachovaniu pôvodných ekosystémov a súčasne podporíte lokálne komunity.

 

Arabika je najkvalitnejšia a súčasne najdrahšia odroda kávy, pretože sa chuťou aj arómou považuje za najlepšiu. V našej zmesi používame iba 100% arabiku.

 

Bio vanilkový extrakt je výťažkom z pravej bio vanilky z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

 

Fair Trade znamená férový obchod. Pri pestovaní a výrobe kávy sú pestovatelia, hlavne z tretích zemí spravodlivo odmeňovaní, nie sú vykorisťovaní a nie je využívaná detská práca. Takto viete, že sa podieľate svojím rozhodnutím zakúpiť túto kávu na férovejších a lepších podmienkach pre všetkých na celom svete.

 

Naša kávová zmes SUM HEMPCOFFEE VANILLA DREAM má nižší obsah kofeínu a je omnoho ľahšia ako bežná tmavo pražená káva vďaka tomu, že cca 30% obsahu zmesi tvorí nepražené konopné semienko a kávová zložka je pražená iba jemne. Hotový horúci nápoj vám tak zanechá aj ľahší pocit v žalúdku.

Vďaka konopnému semienku a vanilke má konopná káva SUM HEMPCOFFEE VANILLA DREAM nezameniteľnú arómu a chuť, ktorú si po pár šálkach zamilujete a už sa jej nevzdáte.