Home produkty / e-shop Konopné otruby

Konopné otruby – toto je tvoje eso, pokiaľ ide o prospešnú vlákninu!

Bez vlákniny to ide horšie, hlavne s trávením. Stačí zamiešať lyžicu otrúb v teplej vode a hneď to pôjde lepšie... A keď ich pridáte do cesta, udržia pečivo dlhšie čerstvé. Super, nie?

Určite sa Vám stane, že sa občas "nekontrolovane prejete", alebo to niekde na návšteve preženiete s jedlom či pitím... :) No a vtedy sú konopné otruby na nezaplatenie! Okrem toho ich ocenia všetci, ktorí túžia chodiť pravidelne a každý deň na záchod alebo chcú aktívne chudnúť! Skúste sami a uvidíte, aký je život jednoduchý!

 

Konopné otruby

Konopné otruby BIO, 200 g

TERAZ SUPER CENA! Konopná vláknina. Excelentný zdroj nerozpustnej vlákniny a bielkovín, ale aj minerálov (železo, horčík, mangán, meď, fosfor) a kyseliny listovej (vitamín B9).

2,90 €

Detaily produktu

Konopné otruby BIO, 500 g

TERAZ SUPER CENA! Veľké ekonomické balenie! Excelentný zdroj nerozpustnej vlákniny a bielkovín, ale aj minerálov (železo, horčík, mangán, meď, fosfor) a kyseliny listovej (vitamín B9).

5,80 €

Detaily produktu

Konopné otruby BIO, 1 kg ekopack

VÝŽIVNÁ KONOPNÁ MÚKA – AŽ 66% PODIEL VLÁKNINY. Okrem toho obsahuje 18% kompletných bielkovín a je dobrý zdroj minerálov (železo, horčík, mangán, meď, fosfor) či kyseliny listovej (vitamín B9). Eko-obal z kompostovateľných materiálov a papiera.

7,90 €

Detaily produktu