Home produkty / e-shop Konopný čaj MY HEMP CHAI!

Konopný čaj naozaj stojí za to skúsiť.

RUČNE ZBIERANÁ BIO KONOPNÁ VŇAŤ ČISTÁ ALEBO V ZMESI S INÝMI BYLINKAMI, VÝBEROVÁ KVALITA.

Konopný čaj, čiže konopná vňať (zväčša z hornej časti rastliny) obsahuje spektrum kanabinoidov, terpény a fenoly. V súčasnej dobe už existuje množstvo vedeckých štúdií na tému kanabinoidov, na internete či wikipédii sa môžete dočítať napr. o ich analgetickom (tlmí bolesť), protizápalovom, neuroprotektívnom a protialergickom účinku, tiež, že prispievajú k uvoľňovaniu svalstva, podpore imunity, zlepšeniu nálady a chuti do jedla a zníženiu vnútroočného tlaku... My to netvrdíme, závery si budete musieť urobiť sami, ale čo vieme isto je to, že náš čaj chutí naozaj výborne a neobsahuje omamné látky (ako napr. THC).

A navyše, všetky naše konopné čaje sú balené v 100% kompostovateľnom obale!

 

Konopný čaj MY HEMP CHAI!

MY HEMP CHAI! bio/organic GO HOME 25 g

Čistý bio konopný čaj, výberová kvalita - ručne zbieraná vňať z konopy siatej z ekologického poľnohospodárstva. V 100% kompostovateľnom obale.

4,69 €

Detaily produktu

MY HEMP CHAI! bio/organic MO ROCCO 45 g

Bio bylinná zmes s konopou, mätou Nana a zeleným čajom Gunpowder. Ručne zbieraná konopná vňať v obľúbenej marockej čajovej zmesi “la Tuarég”.

5,75 €

Detaily produktu

MY HEMP CHAI! bio/organic THE ARTIST 25 g

Bio bylinná zmes. Ručne zbieraná konopná vňať v zmesi s verbenou, nechtíkom a medovkou. Nezameniteľná jemne citrónová chuť a upokojujúci účinok, čo zaženie všetky chmáry.

4,69 €

Detaily produktu

MY HEMP CHAI! bio/organic BERRY BEARY 45 g

Bio bylinná zmes. Ručne zbieraná konopná vňať v zmesi so zázvorom, goji, ibištekom a citrónovou trávou. Podmanivá vôňa, osviežujúca chuť a zahrievací účinok v každom dúšku.

5,75 €

Detaily produktu