Home Kvalita

Kvalita našich produktov

Kvalita produktov pod našou značkou SUM BIO/ORGANIC je pre nás absolútne prvoradá!

 

Na trhu je množstvo výrobcov v rôznej kvalite, my však robíme všetko preto, aby naše produkty boli absolútnou špičkou na trhu.

Dôsledne vyberáme našich dodávateľov a pravidelne preverujeme kvalitu surovín. Neriadime sa iba otázkou ceny, zásadne nakupujeme suroviny podľa kvality! Veríme, že to oceníte. Vo výrobe sme zaviedli systém HACCP, ktorý dôsledne dodržujeme. Naše výrobky tak spĺňajú najvyššie kritéria kvality ako aj hygieny potravín.

 

 

 

Sme presvedčení, že je dôležité, aby ste pri výrobkoch našej značky mali vždy istotu, že dostanete tú najvyššiu dostupnú kvalitu!


Naša firma je v systéme ekologického poľnohospodárstva, používame výhradne suroviny v kvalite BIO (ORGANIC), čiže so zaručeným pôvodom, vypestované či vyprodukované v systéme bio-poľnohospodárstva, bez umelých hnojív, pesticídov a pod., všetky výrobky sú bez umelých farbív, chemických konzervantov a žiadne suroviny nepochádzajú z geneticky modifikovaných organizmov. Všetky suroviny sú počas spracovania a balenia pravidelne kontrolované.

Väčšina surovín z konopného semienka, ktoré používame vo výrobe však spĺňa aj kritériá kvality Halal a OU Kosher. Taktiež nepoužívame žiadne prísady, konzervanty a pod.

 

K Vám sa naozaj dostane iba to najlepšie! 

 

V jednej lyžici toľko Omega-3 ako v porcii lososa!

 

Konopný olej je unikátnym zdrojom Omega-3 a Omega-6 v dokonale vyváženom pomere! S vysokým obsahom vitamínu E. Vyvážte konvenčnú stravu niečím extra!

 

chcem zistiť viac o konopnom oleji SUM !

 

Voňavá a ľahká, budete ju milovať!

 

SUM HEMPCOFFEE je vynikajúca zmes jemne praženej bio fair trade kávy 100% arabika a bio konopného semienka. Vyberte si z dvoch prírodných príchutí alebo natural.

 

chcem zistiť viac o konopnej káve SUM HEMPCOFFEE !